Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mik a kilátásaim, ha a házamon...

Mik a kilátásaim, ha a házamon 3 hitel van: 5 millio lakáshitel, 2 millio szabadfelhasználásu, és 1 millio szintén szabadfelhasználásu?

Figyelt kérdés

már mind3 fel lett mondva. otp bank! ezután megy azt otp faktoringhoz (ebben reménykedek)..

szoval valaki valamit tud az egyezkedésük rugalmasságárol?

kérem olyan irjon aki biztos benne vagy aki már ilyenen "tul van" köszönöm szépen!


2009. júl. 21. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Nem kellett volna eszetlenül kölcsönökbe vergődni, aztán akkor lennének kilátások, de így...
2009. júl. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

komolyan mondom milyen emberek vannak...

nem kioktatást kértem hanem tapasztalatot! amugy meg honnan tudod hogy nekem az a kölcsön mire kellett!! de kivánom egyszer tudd meg...

2009. júl. 21. 22:06
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Igen sok ilyen ember van mint az első, biztos ő mindig megfontolt, és előre látó.:)) na hagyjuk. Én is kb ebben a cipőben vagyok csak nekem egy hitelem van. Munkahely megszűnés válság stb. felmondták. Na most vagy egyszer kérhetsz minden banknál szerződés visszaállítást ami azért 5-600.000 ft vagy ki váltod a hiteleket egy adóság rendezővel ha Bár listán vagy akkor csak pénz intézett ad.
2009. júl. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
megint én: vagy most jön törvénybe az állami támogatású áthidaló kölcsön bár azt nem tudom hogy felmondott hitelnél is él-e. Amugy nem akarlak el keseríteni de engem már nem keresett meg behajtó cég. Pedig (CSAK) 4 milla a tartózásom egyből végre akarják hajtani. de nem hagyom. Sok sikert!! :))
2009. júl. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális válaszod. nem tudom kiváltani, sem az eladás, sem a csere nem megy. de a remény hal meg utoljára..
2009. júl. 23. 17:08
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Most nem értem mi a problémád? Idejössz nyafogni meg a kilátásaidról kérdezgetsz, és fel vagy háborodva ha valaki megírja hogy eszetlen voltál. És amíg én nem kívánok neked semmit, addig te se kívánj nekem semmit, mert az eredménye a kívángatásodnak már megvan.
2009. júl. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
Nem én vagyok szarban, hanem te:-)
2009. júl. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

LEHETSZ MÉG TE IS, ISTEN MINDENT LÁT, ÉS MAJD AKKOR EMLÉKEZZ RÁM!!

EGYET CSETTINT ÉS ÉN GAZDAG VAGYOK,

EGYET CSETTINT ÉS TE UTCÁN VAGY...

2009. júl. 24. 16:32
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Igen, ez az álom, de a valóság az, hogy te vergődsz milliós hitelekbe, nem én. Szólj neki gyorsan csettintsen, hadd lássam a változást. Az a helyzet, hogy nem veszed észre, te vagy az aki a béka s.gge alatt van. Különben meg tudom, fájó az igazság. Én is sok mindenben hibáztam az életemben, és megmondták hogy azért mert egy idióta voltam. Nem sértődtem be, mert igaz volt. Te viszont felháborodsz azon, ha valaki megmondja h nem éppen a legjobb dolgot választottad, és kicsit sem diplomatikusan fogalmaztál. És én most is látom a kilátásaimat, én nem jövök ide megkérdezni:-)
2009. júl. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

a gond talán azzal van, hogy nem is tudsz a dologrol többet pl lehetett a gyerekem beteg vagy felvehettem váltágdijra stb stb nem azért jöttem ide hogy ezt szajkózam hogy miért vettem fel hitelt, hanem hogy aki járt igy hogyan egyezkedett.

kettönk közül talán neked gázabb akkor a felfogásod. nem vagyok veled tovább hajlandó irkálni ne haragudj. szevasz

2009. júl. 25. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!