Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Unicredit banknál van egy...

Unicredit banknál van egy diákszámlám, megoldható a bankban az, hogy a számlám változásairól ne küldjenek havonta levelet hanem csak sms vagy talán e-mail-ben küldjenek értesítést?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy már hónapok óta a környéken szereti valaki a leveleket kilopni a postaládából. Szerencsére ez még a kisebbik dolog ha egy havi kimutatás tűnik el de év elején egy új bankkártya is eltűnt amit utólag a bankba kellett kérnem, hogy mindenképp megkapjam. Sajnos csak időnként tűnnek el dolgok és így nehéz elkapni az illetőt/illetőket így gondoltam amit csak lehet elektronikusan oldanék meg aztán tőlem már nem lenne mit kivenni.
2012. aug. 15. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
A megfelelően zárható postaláda jobb megoldás lenne.
2012. aug. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én Raiffeisen bankos vagyok és nekem netbankom van,ott tudom megnézni a levonásokat,jóváírásokat és szükség esetén számla kivonatot is tudok nyomtatni ill.van SMS-szolgáltatásom,ahol mindenfajta pénzmozgásról jön értesítés.

Ezt általában minden bank lehetővé teszi,nekik is könnyebb így.Elektronikus számla vagy valami ilyesmi a neve,de a bankba bemész és megmondják,de telefonon keresztül is intézheted.

2012. aug. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Persze a postaláda rendesen zárható, még a lépcsőházba is csak az ajtó kódjával lehet bejönni (noha az poén, hogy a környéken mindnek van 1 kódja amivel a postás bejöhet és ez köztudott). A postaláda hiába kulccsal zárható, a felső részén van egy kis nyílás és azon gondolom kisebb gyerekek lehetnek és kiszedik... ez ellen nem tehetek semmit.

Amúgy netes számlám nekem is van, csak mellé küldik mindig ezt a levelet, ugyan holnap bemegyek egy bankba de gondoltam megkérdezem előbb, hogy lehet-e kérni, hogy azt egyszerűen ne küldjék.

2012. aug. 15. 14:46
 4/4 anonim ***** válasza:
2.vagyok:igen,menj be és mondd,hogy nem kérsz papír alapú számlakivonatot.Az én bankomnál most már van olyan számlacsomag ami kifejezetten ezt preferálja és neten keresztül bonyolódik le minden,csak sajnos akkor mikor én nyitottam számlát ez még nem volt,pedig olcsóbb is,most meg ha váltanák az 2000Ft volna és megint mindenhol le kellene adnom az új szla számomat.
2012. aug. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!