Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP JUNIOR kártyánál vonnak...

OTP JUNIOR kártyánál vonnak le valamit?

Figyelt kérdés
Nem szeretnem kivenni a pénzem. kb 2-3 hónapig előreláthatólag nem is fogom. gond ez avagy nem. :)

2012. aug. 17. 02:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Mikor vonnak le mit?

Nézd meg a díjtáblázatot a bank honlapján!

2012. aug. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van egy számlavezetési díj, azt vonják, de amúgy én sem értem, hogy mire gondolsz.

Ezt az OTP-nél kérdezd meg, vagy az interneten nézd meg a díjtáblázatot. Lehet, hogy a Juniornál nincs semmilyen díj, valami rémlik, anno nekem is az volt, de most már nem mernék megesküdni rá. Azt tudom, hogy a készpénzfelvétel ingyenes, meg a kártyás vásárlás is...

2012. aug. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vannak kártyák, amiknek van éves díja, illetve bizonyos szolgáltatások is ( pl SMS-t kapsz a számlamozgásról. stb).

De ha neked ilyenjeid nincsenek, akkor alapból a számlavezetés az ingyenes, vagyis nem kell semmit fizetned azért, hogy a pénzed bent van.

Sőt, akár le is kötheted ( de ne normál, hanem akciós ajánlattal), úgy 3 hónap alatt tisztán kb. 1,5%-ot kamatozik a pénzed. ( Tudom, nem nagy summa, de több, mint a semmi.)

2012. aug. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!