Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tudnátok ajánlani nekem...

Tudnátok ajánlani nekem bankot ahol aktív bar listával kaphatok jelzáloghitelt?

Figyelt kérdés
Igazából a nagyszüleimnek lenne rá szükségük, de nem tudom hogy 65 éves korban még lehet-e róla szó. Nagyapámnak jó a nyugdíja, nem bar listás, nagyanyám viszont igen. Ők a haszonélvezők, a tulajdonos a 2 gyerek akik közül az egyik nem dolgozik, a másik viszont szintén bar listás, de van munkája. A lakás lenne a fedezet ami tehermentes (vásárlókártya tartozás kiegyenlítésére kellene a hitel). Kérdés hogy max 10 éves futamidővel meg lehet valahogy oldani? Kérlek segítsetek!
2012. aug. 17. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Aktív Bar-osnak nem ad semelyik bank hitelt.

Vásárlókártyán,hogy tud annyi tartozás lenni,hogy egy lakást kelljen miatta jelzálogosítani és 10év törlesztőre?!

2012. aug. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem csak az van, de most nem ez a lényeg, hanem hogy valahogy megoldódjon.
2012. aug. 18. 14:59
 3/11 Felülmúlhatatlan ***** válasza:
78 éves korig lehet hitelt felvenni, de sajnos aktív KHR-esnek nem.
2012. aug. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem. Azért gondoltam mert anyum egyik ismerősének elintézte egy közvetítő a hitelt pedig ő is aktív bar-os volt és még csak ingatlanfedezete sem volt.
2012. aug. 20. 10:55
 5/11 Felülmúlhatatlan ***** válasza:
tutira nem bankhitelt intézett. Vagy nem volt KHR-es az ismerős, csak azt mondta Nektek....
2012. aug. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Közeli ismerős tehát biztosan tudom és Erste banknál vette fel.
2012. aug. 21. 11:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem passzív BAR-os volt?Mert aktívnak tuti nem adnak,mivel az azt jelenti,hogy még az előző hiteltartozását sem fizette ki.
2012. aug. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem passzív volt de mindegy... úgysem a kérdésre jön a válasz.
2012. aug. 21. 17:04
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem a kérdésre válaszolunk,hát mindketten megmondtuk,hogy nem kaphatsz semelyik banknál aktív BAR-ral hitelt!De ha nem hiszed akkor menj be egy bankba és kérdezd meg,vagy ha az ismerősötök állítólag megkapta aktív BARosként akkor kérd meg,hogy hozzon össze azzal aki neki intézte,de ne csodálkozz,ha kiderül,hogy mégse úgy van ahogy gondolod.

Egyébként párom is BAR listás és tiltják a fizuja 33%-át,szerinted akkor én most nem tudom miről beszélek?!

2012. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nincs kedvem vitatkozni, a kérdésem az volt hogy tudnátok-e ajánlani olyan bankot ami foglalkozik barosokkal, ha nem tudsz menj tovább és ne válaszolj a kérdésre. szinte 100%-ig biztos voltam benne hogy mindenki ezt fogja válaszolni.
2012. aug. 23. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!