Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hová forduljak, ha a Provident...

Hová forduljak, ha a Provident képviselőmmel problémám van? Fenyegetőzik velem szemben.

Figyelt kérdés

Sajnos rászorultam erre a hitelre. Hetente kell fizetni, de néha van olyan hét, hogy nem tudok vele találkozni. Eddig mindig pótoltam az elmaradást, nincs semmilyen hátralékom. Erre vagy 3 hete azzal fenyegetett hogy felmondatja a szerződésem( egy heti elmaradásokért... ), mert nem vagyok együttműködő. Vagy majd kijönnek hozzám a munkahelyemre. Vagy többen majd eljönnek hozzám a lakásomra a cégtől hogy beszéljenek velem...

Most ezt vegyem fenyegetésnek? 3000 forintért- amit pár nap múlva megkap- meg akar veretni, vagy mi? Vagy mire véljem ezt, hogy kijönnek hozzám?

Feljelenthetem ezért őt valami szervezetnél? Van Vas megyében képviselete, irodája ennek a cégnek, ahova bemehetek?


Normális válaszokat kérnék, igazából csak tanácstalan vagyok. 11 hét van vissza, nem akarok BAR listára kerülni, mert felmondatja a hitelt.



#BAR lista #Provident #hitel #hitel felmondása
2012. aug. 18. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%
eleve nem értem, hogy minek kérted a k.rva drága és felesleges otthoni szolgáltatást, miért nem fizetsz átutalással
2012. aug. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy normális válaszokat kérnék, "kedves" utolsó. Azért kértem, mert a másikat NEM ADJÁK meg. A képviselőnek joga van azt mondani az adatfelvétel után, hogy ő úgy látja nem tudnád fizetni, így elutasítanak. Lehet akár 300ezer igazolt nettód, akkor is. Mivel neki NEM érdeke az átutalásos hitel, azért csak egyszeri bruttó 2000 forintot kap...
2012. aug. 18. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!