Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Sikertelen az utalás! Mit tegyek?

Sikertelen az utalás! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hete egy x összeget utaltam át Paypal-ra...és mivel többször utaltam már kb 4-5 alkalommal . Érdekes módon volt egy utalás ami kb csak 500ft-os volt az simán meg jött.De ezt a nagyobb összeget sikerült jól elbasznia a bankosoknak mivel utána néztem a csekkre írt számok/betűk hasonlóságának amit egy régebben utalt pénzösszeg után kaptam.Minden a helyén volt nem volt semmit gond...szóval Paypal utalásokkor történő hibák esetén mi a teendő..?

2012. aug. 19. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Saját paypalra felesleges utalgatni, csatold a bankkártyád és levonja arról ha fizetsz. Sokkal egyszerűbb.

Ha utalsz akkor célszerűbb internetbankból utalni, tudtommal minden banknak van ilyen szolgáltatása. kényelmesebb is mert nem kell bankba bemenni, meg szinte lehetetlen elrontani az utalást is.

2012. aug. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem értem milyen banki hibáról beszélsz. Próbáld már meg kicsit értelmesebben leírni.
2012. aug. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!