Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankkártya igénylés. Melyik...

Bankkártya igénylés. Melyik kártya érné meg leginkább nekem?

Figyelt kérdés

Most érettségiztem, ötödévre készülök, és kell, hogy tudják hova küldeni az ösztöndíjam...+munka miatt sem árt majd.

Még mostanság el akarom intézni ezt, h ne szeptemberben kelljen bajlódni, de sok kört megspórolnátok nekem, ha leírnátok kinek mi vált be, miről mit hallott.


2009. júl. 26. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk KH Trambulin számlánk van, szupershop maestro bankkártyával (de azt talán már nem lehet hozzá igényelni)

A kolit internetbankon keresztül utaljuk (csak utalni lehet)

Amikor bankot váltottunk, azt néztük, hogy legyen a közelben bankfiók, mennyi a számlavezetési díj, az utalási díj, és a kártyás készpénz felvét díja (a szupershop maestroval 2 felvét saját bankból ingyenes)

Azt nézd meg, te mire és hogy akarod használni, az alapján válassz.

Azelőtt OTP juniorunk volt, de jóval drágább volt, mint a mostani KHs.

2009. júl. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

vagy OTP Junior vagy CIBezz:

hasonlítsd össze!



CIB Bank / CIBEZZ Számlacsomag (14-26 éveseknek):


- Havi számlavezetési díj 0 Ft.

- Havonta kétszer díjmentesen vehetsz fel készpénzt a számlához tartozó bankkártyával bármely belföldi bankautomatából.

- További készpénzfelvét bankkártyával CIB pénzautomatából belföldön : 100 Ft/tétel

- További készpénzfelvét bankkártyával idegen pénzautomatából belföldön : 250 Ft/tétel

- Az első évben a CIBEZZ bankkártya díja 0 Ft.

- CIBEZZ bankkártya díja a következő évben : 490Ft/év

- Két bankkártya közül is választhatsz: CIBEZZ Visa Electron és CIBEZZ MasterCard Unembosed

- Belföldi és bankon belüli CIB Internet Bankon megadott forintátutalási megbízás (eseti, illetve állandó megbízás) díjmentes.

- Díjmentesen teljesítjük összes csoportos beszedési megbízásodat.

- Díjmentes CIB Internetkártyát igényelhetsz, amellyel biztonságosan tudsz CD-t, könyvet, repülőjegyet vagy bármi mást vásárolni a neten!

- Féláron igényelheted a CIB Mobilbank Számlafigyelő és Kártyafigyelő szolgáltatást, amely minden számládon, illetve kártyádon történt pénzmozgásról SMS-üzenetet küld a mobilodra : 15 Ft/hó és 100 Ft/hó (19Ft/SMS üzenet)

- CIB NetBank használatához TOKEN jelszógeneráló készülék igénylése és használati díja : díjmentes


------


OTP Bank / OTP-Junior Plusz számla(14-18 éveseknek):


- számlavezetési díj : 0 Ft/hó

- Havonta egyszer díjmentesen vehetsz fel készpénzt a számlához tartozó bankkártyával belföldi OTP bankautomatából.

- További készpénzfelvétel bankkártyával belföldi OTP bankautomatából : 25Ft + 0,45% (max.500Ft)

- További készpénzfelvétel bankkártyával belföldi idegen bankautomatából : 530Ft/tétel

- Bankkártya: OTP Visa Electron Junior+ : 450 Ft/év

- Belföldi és bankon belüli OTP Internet Bankon megadott forintátutalási megbízás (eseti megbízás) 0,1% (115Ft/1150Ft).

- Belföldi és bankon kivüli OTP Internet Bankon megadott forintátutalási megbízás (eseti megbízás) 0,1% (190Ft/3150Ft).

- Belföldi és bankon belüli OTP Internet Bankon megadott forintátutalási megbízás (rendszeres megbízás) 55 Ft.

- Belföldi és bankon kivüli OTP Internet Bankon megadott forintátutalási megbízás (rendszeres megbízás) 110 Ft.

- Összes csoportos beszedési megbízás : 45 Ft.

- OTP Mobilbank Számlafigyelő és Kártyafigyelő szolgáltatást, amely minden számládon, illetve kártyádon történt pénzmozgásról SMS-üzenetet küld a mobilodra: 180Ft / 130 Ft havonta



az is lényeges h.pl.a lakhelyeden melyiknek van ATM-e,irodája..mert ugye az idegen ATM-ből való pénzfelvétel fizetős.


amúgy mekem OTP van,meg is vagyok vele elégedve,de sokan inkább a CIBezz-re szavaznak.


mérlegelj a fentiek alapján.

2009. júl. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Otp-t semmi esetre se válaszd, mert minden kis szir-sz*r dolgokra levonnak 2-3 ezreket egy hónapban! Én már végre megszabadultam tőlük!
2009. júl. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem több bankszámlám van (OTP Bank, Raiffeisen Bank, K&H Bank) mindegyikhez van bankkártya is...


Nyugodtan állíthatom, hogy a legrosszabb választás az OTP, nekem a 3 közül a legszuperebb a K&H Bank!!!


A K@H Banknál az "Emeltszintű elektronikus bankszámlacsomag"-om van, ebben sok jó ingyenes szolgáltatás van benne, mindössze havi 500 Ft a számlavezetési díja. Magában foglal egy 700ezer Ft értékű életbiztosítást is!

Lehet hozzá igényelni dombornyomott bankkártyát is, ehhez elegendő 2-3ezer Ft-ot elhelyezni a számládon (az OTP-nél 500ezer Ft és havi átutalt fizetést kérnek a dombornyomott bankkártyához!), a MasterCard kártyához ingyenesen jár az utazási-, poggyász és balesetbiztosítás!

Ebben a számlacsomagban minden NetBank átutalásom és csoportos rendszeres megbízási átutalásom költségmentes, tartalmazza a MobilSMS-értesítéseket is!

A NetBank használatához ad a Bank egy netbankkártyát és egy bankkártya-olvasót, ami nagyon biztonságos, de használható mellette az SMS-beléptetési rendszer is.


Nagyon ajánlanám még a CIB Bank CIBEZZ számlacsomagját is, ez ingyenes számlavezetésű és sok kedvező szolgáltatása van, a NetBank átutalásai is költségmentesek!

Ehhez egy elektronikus bankkártyát adnak, mellé egy virtuális WEB-kártyát is, amivel az interneten lehet vásárolni biztonságosan.

Ráadásul most +1800 Ft értékű ajándékot is kapnak az új számlát igénylő fiatalok!!! :D

2009. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!