Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Auchan kártya kamattal vagy...

Auchan kártya kamattal vagy kamat nélkül?

Figyelt kérdés
Sajnos Auchan kártyáról kellett készpénzt felvennünk, amit igyekszünk mielőbb, 30 napon belül vissza is rakni. Most vettünk fel először. Úgy tudtuk, hogy ha x napon beül visszarakjuk a pénzt akkor nem kell kamatot fizetni, viszont felhívtam őket, hogy pontos hány napról van szó és a hölgy azt mondta, hogy nincs ilyen kamatmentes időszak. Használóktól kérdezném, hogy valóban így van? Én úgy tudom, a hitelkártyáknál általában van kamatmentes törlesztési lehetőség.

2012. szept. 2. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Erre a választ ne a használóktól, hanem a hitelkártyaszerződésből szerezzed meg.

Amúgy szokott lenni kamatmentes időszak a VÁSÁRLÁSOKRA. Készpénz felvételre nem sűrűn adnak ilyet...

2012. szept. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!