Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kaptam a raiffeisentől egy...

Kaptam a raiffeisentől egy nagy borítékot sok papírral amiben van olyan hogy ÉRVÉNYTELENÍTŐ BIZONYLAT, meg ÉRVÉNYTELENÍTŐ SZÁMLA, és egy olyan papír hogy BEKÉRŐ! Semmi kísérő szöveg nincs mellette, sem csekk! és nem tudom mi ez?

Figyelt kérdés
Volt 1 lízingelt autóm a raiffeisen banknál, amit mindig határidőre fizettem, de egy másik bank elvitte, mivel a személyi hitelt nem tudtam fizetni. A legbosszantóbb hogy már csak 5 hónap volt a lízingből úgyhogy most úszott az autó is meg a befizetett pénz is. A raiffeisen azóta is küldi a számlákat persze, de mire fizessek ha hagyták elvinni?

#autó lízing #Érvénytelenítő számla
2012. szept. 3. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:

A banktól nem autót kaptál, hanem pénzt, amin autót vettél. Ezért kell törleszteni akkor is, ha az autó már nincs meg.

A papírokat meg kérdezd meg a banktól, hogy mik, mert nekem nem ismerős egyik sem sajnos, nincs autós banki ügyletem.

2012. szept. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2012. szept. 4. 14:42
 3/4 anonim válasza:

Hi!

Lehet hogy hülye kérdés, de egy másik bank hogy vihette el a lízingelt autót amikor az a másik bank tulajdona?

Lízingelt autó csak a teljes összeg kifizetése után válik a tulajdonoddá...???

2012. szept. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Helló! Hiába lízingelt és volt fizetve rendesen most már elviheti ! Ezt az ügyvéd mondta egymásnak kiadják a bankok az adósokat,és utána még követelik a még be nem fizetett lízinget,amikor már az autót átengedték másik banknak behajtásra. Kérdem én ki az a hülye aki még ezután fizeti az autó törlesztést? mert én nem !
2012. okt. 6. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!