Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mínuszba van a bankszámlaszámo...

Mínuszba van a bankszámlaszámom, és küldözgetnek papírokat hogy behajtóknak adják, most mi lesz? Többi lent

Figyelt kérdés
volt rajta vagy 200 forint..utána nem is használtam...aztán küldték a hónap végén hogy mínusz ennyi meg mínusz annyi..gondoltam majd ha lesz pénzem teszek a számlára és jó lesz..Ma viszont kaptam megint papírt tőlük hogy 1460 ft tartozásom van annyi van mínuszban..ha 8 napon belül nem fizetem be a számlára behajtó cégnek adják ....kb 1500 ft ot ???? ezek normálisak??cib bankról van szó...megszűnt a munkahelyem, azóta nem használom a kártyát...erre ilyeneket küldenek...van egy Otp-s kártyám is azon is minusz 300 ft van kb kártyahasználat miatt mégsem küldenek semmilyen ehhez hasonló leveleket..ha nem fizetem be a számlaszámra akkor mi lesz?
2012. szept. 4. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Aakkor rávernek 50.000 ft mindenféle költséget és behajtják - inkább fizesd be.
2012. szept. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Azért ne dicsérd az OTP-t . Ők rafináltabbak. Ők csendben kivárják míg több ezer forint nem lesz a késedelmi pótlékokkal a tartozásod, és akkor követelőznek.

A CIB bank legalább előre szól.

Amúgy meg, csak magadnak ártasz ha nem fizeted be az 1500 forintot. (bár ennyiért még nem mennek a behajtócégekhez)

Én is inkább befizetném, és megszüntetném a számlát ha nincs rá szükség, mert a sok késedelmi pótlékokkal, egyéb banki díjakkal igencsak szép összeget tudsz felhalmozni. Inkább legyen most 1500 forint, mint pár hónap múlva 30 ezer forint.

2012. szept. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

úristen:S ettől féltem én...

akkor holnap anyukámat megkérem hogy utalja át..

és ha már kiestem a 8 napból akkor mi lesz??:( már ráteszik?

mert érdekes módon a dátum a papíron amit küldtem vagy 1 hetes...

2012. szept. 4. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!