Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 4 hónapja dolgozom,120 körül...

4 hónapja dolgozom,120 körül keresek,20 éves vagyok, tudok felvenni 400. 000 Forintot valahol?

Figyelt kérdés

Kiváncsi lennék erre,mert mindenki mást mond,fél év munkaviszony vagy 1 év stb.... meg 23 éves kortól nem lehet semmilyen kölcsönt felvenni.... mi igaz,és mi nem??

(Nem vagyok semmilyen BAR listán,meg ilyenek.



2012. szept. 11. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:

A helyedben NEM vennék fel semmilyen köcsönt (ugyanis úgy nagyon hamar a BAR-listán találod magad).

Eleve kizártnak tartom, hogy pár hónapos munkaviszonyra adjanak kölcsönt - legalább is bankok, de ha tényleg tudni akarod, hogy mi a helyzet, akkor menj be néhány bankba és kérdezd meg, hogy mik a szabályok.

2012. szept. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom egy éves munkaviszony általában mindenhol kell.De érdemes megnézni a bankok weboldalait,mert mindig vannak olyan "akciók",hogy nem kell hozzá ez vagy az.És szerintem 18 év felett lehet felvenni kölcsönt,sőt az alatt meg ott a diákhitel.
2012. szept. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

18-26 között sokkal nehezebben kapsz kölcsönt, mert az alacsony életkor rizikófaktor!


4 hónap munkaviszonyra a fizetésed 350%-át 20 évesen tuti nem kapod meg sehol...

2012. szept. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem,hát akkor köszönöm :(
2012. szept. 11. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!