Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Maestro kártyával hogy fizesse...

Maestro kártyával hogy fizessek interneten?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy angol oldalról venni egy koncertjegyet. Írja, h lehet Mastercard, VISA meg Maestro kártyával fizetni, nekem OTP Maestro-m van. Kéri a kártyaszámot, egy lejárati dátumot, meg a Security Code-t. Nem fogadja el a kártyaszámot, lehet h vmit rosszul írtam? A bankkártyán 4 db 4 számjegyű sor van (xxxx xxxx xxxx xxxx), tehát 16 szám, ebből 4 a hologramra van nyomva. A kártyaszámhoz beírtam a 16 számot (nem tudom egybe jó ha írom, vagy kell space közé), a lejárathoz a 12/12 (ami a kártyán van). A Security-hoz, meg azt írja, a kártyaszám utolsó 3 vagy 4 jegyű száma kell. Oda beírtam a hologramon levő 4 jegyű számot. Mit csinálhattam rosszul, amiért érvénytelennek írja a kártyát?
2012. szept. 12. 13:29
 1/1 anonim ***** válasza:

A Securityhoz a CVC kód kell, ami a kártya hátoldalán levő három jegyű szám.


Ha ott több szám van, akkor az utolsó három számjegy. Így értették.


De vigyázz hogy ezeket az adatokat hol adod meg, mert ha valaki ellopja, megszerzi, akkor vásárolhat a kártyáddal, úgy, hogy a kártyád közben náald van.

2012. szept. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!