Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ügyintézés szempontjából...

Ügyintézés szempontjából mennyire számít az, hogy én az adott bank mely fiókjában nyitottam a számlát?

Figyelt kérdés

Kisvárosban élek, itt nincs CIB bank, ahová én menni akarok számlát nyitni. Be kell mennem Debrecenbe elintézni, mert kell az egyetemi beiratkozáshoz (az egyetem Pesten van). Később azonban ha bármi személyes megjelenést kívánó ügyet kell elintéznem, kényelmesebb lenne Budapesten csinálni, ott leszek többet. Ez lehetséges, vagy csak a "nyitófiókban" intézhetek komolyabb ügyeket? Vagy az adatok központilag vannak tárolva, így tök mindegy, melyik fiókba megyek, ha pl. problémám van stb.? Pénzfelvételre (nem automatából), egyéb ügyintézésekre is gondolok (pl. diákhitel intézése).



Remélem, érthető a kérdés.


2009. júl. 31. 13:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Magánszemélyek esetében bármelyik bank illetékes, közületek esetében pedig - szükség esetén - lelevelezi az adott fiók a számlavezetővel.

Teljesen mindegy, hogy melyik bankba nyitod. Amúgy a CIB-nél nem igazán van olyan ügy, ami "személyes megjelenést" indokol a készpénz befizetésen kívül. (Illetve de, a diákhitel igénylőlapját is személyesen adod le, de azt is bármelyik CIB-ben megteheted.)

2009. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!