Otp-s automata nem adott pénzt, de a számláról levonták az összeget. Járt valaki így? Mik a tapasztalatok? Jóváírták utólag?

Figyelt kérdés
pár napoja pénzt szerettem volna kivenni az automatából,de a tranzakció végrehajtása közben azt írta ki,megszakadt a kapcsolat,és visszaadta a kártyám-pénz nélkül.később vettem észre,hogy a számlámról viszont levonták az összeget.megreklamáltam,a hölgy azt mondta,hogy 2 napon belül előzetesen jóváírják az összeget,és 30 napon belül kivizsgálják,jogos volt-e a panaszom,valóban nem kaptam meg a pénzt.ez már 3 napja volt.pénzt még nem kaptam vissza.volt valaki hasonló helyzetben??gondolom ilyenkor megnézik a kamerás felvételt is,az meg mindenképpen engem igazol....
2012. szept. 21. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Ha voltál bent a bankban a bizonylattal, akkor a te részed szerintem ennyi volt. Innen a bankon a sor. 30 napot mondtak, addig sok mindent nem tehetsz.
2012. szept. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
A kamerás felvétellel sz.rra se mennek, arcodat rögzíti, a kezedet nem látja. Egyszerűen, ha az automata lekönyvelte a tranzakciót, de pénzt nem adott, akkor ott van benne a többlet. Ennyi. :)
2012. szept. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Én annyiban voltam hasonló helyzetben, hogy én a családit vettem le pár hónapja, vagyis akartam levenni, de az automata csak töltött és nem adta ki a pénzt, kiderült, hogy nincs az automatában 12 ezer ft XD Aztán jött az sms, hogy levettem 12 ezret, akkor ideges lettem, majd átmentem a másik automatához, ott viszont gond nélkül levette a pénzt.
2012. szept. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Jártam így OTP-ből akartam levenni (CIB-es vagyok , nem volt a környéken CIB)...


Reklamációt beadtam, 2 bank között lassabb a folyamat, 60 nap múlva utalták vissza (Szaros 5.000Ft volt egyébként)...


30 napot várd ki, jogos a reklamációd , vissza fogod kapni!

2012. szept. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszia válaszokat!pénzt tegnap visszautalták,aztmondták a rovancsot megnézik,ami 30naponta van az automatákban,és aszerint vizsgáljákki
2012. szept. 22. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!