Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen költségei vannak a...

Milyen költségei vannak a Paypal-számlának?

Figyelt kérdés

Üdv! Ha nem kereskedőként, vállalkozóként, stb használnék paypal-t, hanem mondjuk csak vásárlásra, akkor van ennek valami fix havi/kezelési költsége?

Ha saját bankszámláról utalok rá, akkor is levonják az összeg 2-3%-át, vagy csak akkor, ha más forrásból megy oda a pénz?


Az ide érkező összegek után kell-e adót fizetni?

Azt tudom, hogy a saját számláról utalt pénzt nyilván nem adóztatják. De ha más is utalna ide lóvét. Csak azért kérdezem, mert hallottam, olyat, hogy valaki üzemeltet ilyen ingyenes játék- vagy letöltési szervert, de felajánlásokat lehet küldeni, amiből fedezik a karbantartást, szerverbérlést, esetleges HDD-cserét, stb. (Most azt hagyjuk figyelmen kívül, hogy általában csak havi néhány ezer ft-os összegről van szó, ami után egyébként sem kell adót fizetni.)


Remélem, nem kérdeztem nagyon nagy hülyeséget. :D

Érdekel ez a paypal-dolog, csak még keveset tudok róla; egyelőre csak innen tájékozódtam:

[link]

[link]



2012. szept. 22. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
70%

sose értettem, miért nem a hivatalos oldalon tájékozódik valaki...


[link]

2012. szept. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 rugjamegaló válasza:
Köszönöm a linket nekem segített.:)
2012. okt. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!