Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Diákhitelt megkapom ebben a...

A Diákhitelt megkapom ebben a félévben, ha az igénylési határidő után eltelt egy hét, és úgy adtam be?

Figyelt kérdés
(Sajnos csak így tudtam megoldani.)Csak gondolom nem az első folyósításkor(okt.15) hanem a következőnél(nov.15) kapom meg. Jól gondolom? :S

2012. szept. 24. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket, és kérdezd meg. Egész segítőkészek. Azt hiszem,non-stop lehet hívni őket. Én anno vissza akartam mondani, hogy mégse kell, aztán 3x is felhívtam őket, hogy bocs, béna vagyok, szóval hogy is van ez, és mindig ugyanaz a csaj vette fel, aztán mosolygós volt neki is a hangja. Szóval telefon!
2012. szept. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. Okt 15-ről már lecsúsztál, de nov 15-én kapsz majd pénzt.
2012. szept. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi
2012. szept. 25. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!