Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankot akarok váltani. Mit...

Tamás42 kérdése:

Bankot akarok váltani. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Az OTP-nél hiába nem használom a kártyám, akkor is minden hónapban levesznek a számlámról. Persze, mindig meg tudják magyarázni a miértjét. Nem nagy összegek mozognak a számlámon, tehát valami olyan kéne, ahol mondjuk a pénzlevétel nem kerül sokba.

2012. szept. 26. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A Gránit Banknál szinte minden ingyenes mindenféle feltétel nélkül.
2012. szept. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Na, róluk még nem is hallottam :D Először azt is hittem, vicc :D

És kártyát is bocsájtanak ki? Hol van ATM?

2012. szept. 26. 23:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, dombornyomott Mastercard-ot adnak, havi 4 pénzfelvétel bármelyik ATM-ből ingyenes.

Annyi a hátrányuk, hogy csak egy saját fiókjuk van Pesten, illetve ügyfélközpontok vidéki városokban, de ennek nagy jelentősége nincs, mert a netbankon mindent el lehet intézni, kivéve a kp.befizetést.


Nekem is ott van számlán de még soha nem jártam a fiókjukban, mert a számlanyitáskor is házhoz jöttek.

2012. szept. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát nagyon-nagyon szépen köszönöm a segítséget! Szerintem el is köteleződtem :) Még annyit szeretnék kérdezni, hogy szerinted ez egy stabil bank? Illetve utána drága a kézpénzfelvét? :)
2012. szept. 27. 00:31
 5/11 anonim ***** válasza:

Stabil, a Demján Sándor az egyik tulajdonosa, aki biztos nem adná a nevét akármihez. Egyébként az állami garancia ugyanúgy érvényes erre is, mint a többi bankra.


A 4. után a kp.felvét 260 Ft + 0,12%.

2012. szept. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nemrég váltottam bankot, a Raiffeisenhez mentem, itt ha havonta minimum 50ezret költesz a számládról akkor a számlavezetés, néhány készpénzfelvét, netes átutalás ingyen van.

Ha keresel minimum 120-at, akkor sok helyen van olyan számla, ahol ha beérkezik a kívánt összeg szintén sok minden ingyen van.

Egyébként a Gránit Bank sem lehet rossz, ezzel a feltétel nélküli ingyenességgel elég hívogató ajánlat :)

2012. szept. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát egyetemistaként nekem egyenlőre csak az ösztöndíjam jön a számlámra... Éppen ezért zavart az OTP. Na meg ha utaltak nekem mondjuk 10.000 Ft-ot, sok esetben csak 8-at tudtam felvenni belőle. Na itt lett elegem :)
2012. szept. 27. 16:00
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha egyetemista vagy akkor válassz diákszámlát, ezek általában ingyenesek. Én az Ersténél voltam csak már megszűnt, mert 26 elmúltam.

[link]

A számlavezetés 0, régen még az első kp. felvétel is 0 volt, úgy látom, már nem.

De minden banknak van egyetemistás számlája, ami biztosan teljesen ingyenes az a Gránit Banké, ők most nagyon nyomulnak az olcsóságukkal.

[link]


Nézz körbe a bankok oldalán, vagy a Pszáf táblázataiban.

Itt az összehasonlító táblázat:

[link]

Itt a költségszámító:

[link]

2012. szept. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem Otp junior kártyám volt, nem volt éves kártyadíj, havi díj, netbanking díj, sms-értesítést csak bejövőre kértem, így kb semmit nem fizettem.

Most elmúltam 24. és már átutalási díjat sem kell fizetnem. Voltam több banknál, nekem ez éri meg a legjobban.

Nem értem, hogy mit vesznek le a számládról és miért!!!

2012. szept. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És már havi 4 pénzlevétel ingyenes, előtte azt hiszem 2 volt az. Mondjuk én kétszer kivettem pénzt, amúgy kártyával fizetek, ha tudok.
2012. szept. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!