Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szeretnék bankszámlát és...

Szeretnék bankszámlát és kártyát is, hol érdemes nyitnom? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Üdv! 19éves vagyok technikusi osztályban tanulok és suli mellett szoktam dolgozni. Pécsen lakom és útbaesik erste, OTP bankautomata. Havonta 10-15ezer Ft érkezne a kártyára. Soha nem volt még számlám egyik banknál se. Melyiknél lenne érdemes nyitnom és milyen kártyával? Az lenne a fontos hogy ne kelljen érte fizetnem vagy ha igen akkor csak keveset, a pénzfelvétel saját ATM-nél ingyenes legyen, és örülnék hogyha netes átutalásnál se számolna fel díjat. Van egyáltalán ilyen, mi a minimum amit kéne fizetnem ha okosan csinálom pl:havonta egyszer veszem föl az összes pénzt stb. Ilyen számlánál van lekötés?

Válaszokat előre is köszönöm!



2012. szept. 29. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az otpnél van számlám, a kártyának asszem van éves díja, de az mindenhol van. Ezen kívül számlavezetési díjat fizetek 130at vagy mennyit havonta, és ennyi. Havi kétszer veszek fel pénzt ingyen otps automatából, és ingyenes a netbank is. Átutalásért mondjuk kell fizetni, de ha úgyis egy összegben felveszed a pénzt, akkor nem lesz rá szükséged:)
2012. szept. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Ha a kp. befizetés nem fontos, akkor a Gránit Bankot tudom javasolni. Nincs számlavezetési díj, az átutalások és havi 4 pénzfelvétel bármilyen ATM-ből ingyenes.
2012. szept. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#1: Nem mindenhol van díja a kártyának (lásd lent)

Kérdező:

Ha útbaesik az ERSTE, akkor nem is kérdés szerintem, hogy melyiket válaszd. ERSTE diákszámlát. Nem kell fizetni a számlavezetésért és a kártyáért sem ( Ha az ERSTE diákkártyát választod, ami mellesleg Visa Electron). Saját ATMből havi 1 kp felvét ingyen van, netes átutalásnál trükközéssel tudsz ingyen utalni. [ Az eseti átutalás 22 forint, de a rendszeres átutalás 0 ft. Beállítod, hogy évente utaljon, de legkésőbb másnapig, és akkor 0 ft-ért utaltál.]

2012. szept. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!