Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Magyarországon tudok olyan...

Magyarországon tudok olyan bankszámla számot nyitni, ahol ha euróban kapok pénzt akkor azt fel is tudom venni euróban és nem váltja át a bank forintba?

Figyelt kérdés
Továbbá mennyit vesz le kb. a bank havonta a számlavezetésért?
2012. szept. 30. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz, de ha külföldről utalják az sokba kerül. Számlavezetési díj nem jelentősen nagyobb mint a forintszámlánál, de bankonként változó.
2012. szept. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Úgy hívják, hogy devizaszámla.
2012. szept. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni benneteket, de szerintem ennek minimális az esélye, ugyanis ahhoz euro-s automata kellene. Én megkérdeztem a KH-t, nekik nincs, a CIBet, nekik az egész országban egy db van, mégpedig Győrben. Azt tudod megcsinálni (ha nem akarsz váltani, és közelben laksz), h átmész Ausztriába vagy Szlovákiába, és ott veszed fel a pénzt, amire szükséged van. De egyébként ha CIBes szlád és VISA Inspired kártyád van, akkor kint ingyen tudsz levenni CIBes, ill. társbankos automatából. (Bár azt hiszem, az UniCreditnek is van valami hasonló szolgáltatása). Amúgy drukkolok neked, h találj, ha találsz, megírhatod, (engem is érdekelne) de én még nem láttam itthon olyan automatát, ahol felkínálta volna az euro opciót.
2012. nov. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pénzt nem csak ATM-ből lehet felvenni, hanem bankfiókban is.
2012. nov. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!