Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megváltozott lakcím bejelentés...

Megváltozott lakcím bejelentése a diákhitelnél?

Figyelt kérdés

3,5 éve törlesztem a diákhitelt. Közben megváltozott a lakcímem. Milyen papíron lehet ezt bejelenteni? A honlapjukon nem találtam erre vonatkozó adatokat, információt.

Sajnos már régebben megváltozott a címem, de valahogy teljesen kiment a fejemből ezt tudatni velük. A hitelt attól még ugyanúgy törlesztem, vonják havonta a fizetésemből.



2012. okt. 7. 12:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

diakhiteldirekt.hu/Nyomtatványok menüpont ott az első oldalon a személyes adataidat kitöltöd aztán a köv. oldalon a lakóhely nevű pontot elektronikusan kitöltöd, kinyomtatod és egy partnerbankba beviszed (otp erste unicredit, budapest bank.)

Ha netán van diakhitel direkt fiókod, akkor belépsz és ott új nyomtatványként a lakóhely pontot kitöltöd és ugyancsak beviszed a bankba.

2012. okt. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!