Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erste SMS SZOLGÁLTATÁS HAVI...

Erste SMS SZOLGÁLTATÁS HAVI DÍJ. Mi ez?

Figyelt kérdés

gyanús értékre lettem figyelmes az egyenlegemen, megnéztem a számlatörténetet, és a fent említett "szolgáltatás"-ért 109Ft-tól szabadítottak meg! ANYÁD!!!

én ilyenre nem fizettem elő, mi akar ez lenni?



2012. okt. 9. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Valamit pedig kértél, ha kiszámlázták. Biztos kapsz jelzést a számlaforgalomról, vagy hasonló. És annak bizony díja van.
2012. okt. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amikor a számládat nyitottad, készült egy számlanyitási szerződés, amiben különböző szolgáltatásokat lehetett kérni, vagy nem kérni. Pl ilyen szolgáltatás az is, hogy sms-t küld a bank, ha pénz érkezik számládra, vagy ha kártyával költesz róla, vagy pl kp-t veszel fel automatából, stb. Ez minden banknál más és más, számlaccomag és bankfüggő, hogy ennek a szolgáltatásnak hogyan számolják a díját. Van olyan, ahol 10-36Ft/sms díjat kell fizetni.


Menj be a bankba és mondd le ezt a szolgáltatást, akkor nem fognak többet ilyen díjat levonni tőled.

2012. okt. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!