Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bank átutaláshoz szükséges...

Bank átutaláshoz szükséges adatok, hogyan működik?

Figyelt kérdés

Milyen adatokra van szükség az utaláshoz? Egy honlapon rendeltem pár terméket és emailben kaptam 1-2 adatot ami alapján elvileg el tudom utalni a pénzt.. (bankszámlaszám nem kellene? sosem utaltam még)


Ennyi adatot kaptam:


Rendelési szám: 676

Rendelés dátuma: 2012. október 11., csütörtök

Rendelési állapot: Fogadva


+egy címet


Valaki segítsen fontos lenne köszönöm szépen előre is a segítőkész válaszokat!!:)


2012. okt. 11. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
bakszámlaszám a legfőbb az utaláshoz.
2012. okt. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem én vagyok a h*lye.. Jól tudtam. Köszönöm.
2012. okt. 11. 21:13
 3/4 belapus ***** válasza:
Azt gondolom, hogy ez csak egy visszajelzés arról, hogy elfogadták a rendelésed.Ha komolyan el akarják adni a terméket, kapnod kell egy számlaszámot is, ahogy az első válaszoló írta.
2012. okt. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Automatikus levél volt. Másnap reggel megadtak minden szükséges adatot a bsz számmal együtt. :)
2012. okt. 12. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!