Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha egy ismerős vagy ismeretlen...

Ha egy ismerős vagy ismeretlen személy ismeri a bankszámlaszámomat, akkor tud pénzt levenni a számlámról?

Figyelt kérdés
Valószínűleg egyik ismerősöm látta a számlaszámomat, mert előhagytam mielőtt átjött. És nem szeretném, ha pénzt venne le róla. A számlaszámon, a nevemen és címemen kívül más adatot nem ismer.
2009. aug. 7. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha a pin kódodat nem ismeri semmire nem megy a bankszámlaszámoddal!
2009. aug. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. aug. 7. 08:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

meg gondolj erre:


bankszámlaszámot általában az ember munkahelyén tudják.

és csak utalni tudnak rá.


szóval önmagában nem sokat ér.

2009. aug. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

pénz levenni csak a bankfiókban személyesen lehet, ott viszont azonosítani kell magad a személyiddel+lakcímkártyával, tehát kizárt.

Azt mondjuk nem értem, hogy hogy jön a számlaszámhoz a pIN kód?! az a kártyához van!!!

2009. aug. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nyugi, hátha utal neked kicsit:) amúgy igazuk van ne aggódj:)
2009. aug. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A bankban tegnap pénzt vettem fel és bizony be kellett pötyögnöm a pin kódot!
2009. aug. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy pénzt tudjon levenni róla, a bankkártyád és a pin kód vagy (ha esetleg elfelejtetted a pin kódot, akkor is) a bankszámlaszám és a személyi igazolványod és a lakcímkártyád szükséges. Kétlem, hogy ez másnál ott lenne.
2009. aug. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!