Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Jelzáloghitel nem saját...

Jelzáloghitel nem saját tulajdonra? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Hitelt szeretnénk felvenni, de mivel papíron minimálbéren vagyunk ezért csak jelzáloggal adnak, viszont ingatlan nincs a nevünkön a párommal csak párom anyjának és az anyja testvérének van egy nagy családi ház a nevén amit nem használnak, teljesen üres. Lehetséges arra az ingatlanra jelzáloghitelt felvenni?


Előre is köszönöm!



2012. okt. 18. 19:28
 1/3 anonim válasza:
74%

Igen, lehetséges.

Meg kell beszélnetek Párod édesanyjával, hogy mennyit kell fizetnetek, a csekkeket mindig juttassák el hozzátok (bár lehet a Ti címeteket is megadhatjátok, ezt nem tudom).

Nővérem nevelő apám házára vett fel hitelt és gond nélkül fizeti. Viszont ha valamilyen módosítást szeretnétek, és kell aláírás, akkor csak Párod édesanyja írhatja alá, Őt is magatokkal kell vinni.

Nem vagyok egy hozzáértő, de szerintem nálunk is ez van és remélem tudtam segíteni a válaszommal!

2012. okt. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Felülmúlhatatlan ***** válasza:
74%
ha belegyeznek a tulajdonosak, akkor lehetsz adós úgy, hogy az ő ingatlanuk a fedezet...
2012. okt. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2012. okt. 19. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!