Online Tippmix?

Figyelt kérdés

Tegyük fel:

Van egy számlám, amin van 20.000 Ft.

Ezt az összeget fel lehet használni fogadásra, vagy csak azt az összeget tudom felhasználni, amit kifejezetten erre töltöttem rá(pl. Szerencsekártya)?


2012. okt. 25. 22:43
 1/6 xy333 ***** válasza:
Milyen számlád? A Szerencsejáték számládra kell feltöltened pénzt, azt tudod eljátszani. Ha ott van a 20k, akkor minden további nélkül. Ha a bankszámládon, akkor amíg fel nem töltöd, nyilvánvalóan nem.
2012. okt. 26. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bankkártyára gondoltam. Tehát, ha esetleg elfogy róla az a pénz, amit Szerencsekártyával töltöttem rá, nem nyúl a többi, rajta lévő pénzhez?
2012. okt. 26. 08:02
 3/6 A kérdező kommentje:
Az online fogadás során szerzett nyereményhez hogyan juthatok hozzá?
2012. okt. 26. 08:03
 4/6 A kérdező kommentje:
A játékok részvételi díja mennyi?
2012. okt. 26. 08:12
 5/6 xy333 ***** válasza:
Szerencsekártyával töltöttél X ezer forintot a szerencsejáték-számládra. Ezt el tudod játszani. Hogy jön ide a bankszámlád?
2012. okt. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xy333 ***** válasza:
A nyereményeidhez átutalás formájában juthatsz. A játékok részvételi díját megtalálod a [link] -n.
2012. okt. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!