Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Minimálbérre vagyok bejelentve...

Minimálbérre vagyok bejelentve a páromnak nincs jövedelme és nincs önerőm mennyi lakáshitelt kaphatok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te is tudod a választ! Semennyit!
2012. nov. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs önerőd, akkor akár tízmillióra is lehetnél bejelentve, akkor sem kaphatnál lakáshitelt, mert törvény írja elő, hogy kötelező az önrész.


Minimálbérre meg semmit sem kapsz, még személyi kölcsönt sem.

2012. nov. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkozz a bank fejével:

1. 0 fedezet

2. két emberre jut kevesebb, mint 70e forint, amiből meg kell élni (rezsi, kaja, stb)


Probléma: ebből honnan jönne ki a hitelt törlesztő részlete?


Folyomány: a bank nem lát esélyt arra, hogy visszafizessétek a hitelt, ezért nem fog adni.

2012. nov. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Felülmúlhatatlan ***** válasza:
100%

sajnos tényleg semennyit. :(

próbáljatok meg gyűjteni megtakarítást. Mondjuk lakáskasszát.

2012. nov. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de te írtad: "Minimálbérre vagyok bejelentve a páromnak nincs jövedelme és nincs önerőm" - ha adnának, ebből mégis akár 2 millió forintot is, de hogyan tudnál visszafizetni? Mennyi a havi megtakarításotok?
2013. ápr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!