Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Tőzsdézéshez hogy kezdjek...

A Tőzsdézéshez hogy kezdjek neki?! (többitlent)

Figyelt kérdés

A neten található legtöbb oldalt elolvastam.

Az alakzatok,technikákról szoló olvasmányokat is .

Demo verzióban Forexen fent vagyok ,de kérnék segítséget !

Hol tudnám fejleszteni magam? vagy ki által?


ui.: Ha valaki nagy szakértője ennek és van pár szabad perce jelezze és ráírnék :)



2012. nov. 1. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Akkor kezdd azzal, hogy amit eddig tanultál, azt mindet felejtsd el.
2012. nov. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 okoskatörp ***** válasza:
75%
Ha rám hallgatsz, "élesben" nem tőzsdézel. A tapasztalat szerint már középtávon is bukta szokott lenni az amatőröknél.
2012. nov. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Yes. Kizárólag papíron csináld.


A technikai elemzésen alapuló spekuláció helyett én a fundamentális befektetést ajánlanám. A kettő ég és föld, az utóbbival viszont biztosan nyersz hosszútávon, ha néhány józan szabályt betartasz.

2012. nov. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kezdj el információt gyűjteni itt:


www.moneymentor.5mp.eu

2012. nov. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Bármit csinálsz, a 3-ra ne hallgass, bődületes marhaságokat beszél. A fundamentalista tréderek pénzéből, veszteségéből élnek a technikai elemzést használók, az esetek kb. 99%-ában.
2012. nov. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Bármit csinálsz, a 3-ra ne hallgass, bődületes marhaságokat beszél. A fundamentalista tréderek pénzéből, veszteségéből élnek a technikai elemzést használók, az esetek kb. 99%-ában."


Ez vicces volt.

Te spekulációról beszélsz (illetve, gyanítom, nem tudod, miről beszélsz, lásd "fundamentalista tréder", és hasonlók), én befektetésről. Ha hozzászólsz, legalább értelmesen tedd, kérlek. Na de a laikusoknak mindegy, ők nem tudják megítélni, hogy te valamilyen harmadik szemeddel látod, hogy valakik a nyereségük 99%-át szerzik valakik veszteségéből.

2012. nov. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aham, aham, a szád az nagy. Vázold akkor légyszives, hogy pontosan mire gondolsz fundamentális befektetés alatt, mostmár égek a vágytól, hogy megtudjam.
2012. nov. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az előbb hibásan fundamentális befektetést írtam, de értékalapú befektetést akartam írni, ez tehát az én saram, figyelmetlenség volt.

Az értékalapú befektetés elsősorban a vállalat múltbeli teljesítményére koncentrál, elmúlt 5-10 évére. Vizsgáljuk az adósságrátáját, a nyereségét, a vezetést, a saját tőke változását, az osztalékot, a p/e, p/bv arányt, akvizícióit, ipo-it. Ha a befektető megfelelőnek látja, és az árfolyama is vonzó, részesedést vásárol hosszútávra.

Ennyi.

2012. nov. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ok, így azért már más, mert legalább értem, hogy miről beszélsz.


Hozzászólni pedig nem tudok / akarok, mert ezekhez a dolgokhoz én nem értek. Először azt hittem, hogy fundamentális devizakereskedésről beszélsz, a gyengébbek kedvéért pl. arról, amikor valaki eurót ad el ész nélkül arra alapozva, hogy válság van a kontinensen. Hidd el nekem, amikor azt mondom, hogy ezeknek a trédereknek a veszteségéből élnek azok, akik ellenben okosan csinálják :)


Na mind1, kedves kérdező, ha téged viszont a devizakereskedelem érdekel, akkor ha esetleg van kérdésed nyugodtan írj privit. Szép napot!

2012. nov. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"amikor valaki eurót ad el ész nélkül arra alapozva, hogy válság van a kontinensen. Hidd el nekem, amikor azt mondom, hogy ezeknek a trédereknek a veszteségéből élnek azok, akik ellenben okosan csinálják :) " - ezzel maximálisan egyetértek.
2012. nov. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!