Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PayPal-es megerősítő kód hol...

PayPal-es megerősítő kód hol van OTP Direkt bankban?

Figyelt kérdés

Üdv,

Meg kell erősítenem a bankkártyámat a PayPal-en és megtaláltam a 400 Forintos zárolást az OTP Direkten,de nem találom a megjegyzés menüt ahol a kódnak kéne lennie.

[link]

Kérem segítsen valaki,még nem vagyok járatos az OTP Direkt kezelőfelületén.Köszönöm.


2012. nov. 3. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A számlatörténetben találod meg. A megjegyzés rovatban lesz egy 4 jegyű kód. Viszont a bank lehet, hogy csak később dolgozza fel (hiába vonták le), úgyhogy ha még nincs a számlatörténetben, várnod kell 1-2 napot.
2012. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
4 napja történt,már zárolták a 400 Forintot,de még nincs a számlatörténetben.Akkor várjak még?
2012. nov. 3. 20:22
 3/11 anonim ***** válasza:
munkaszuneti nap volt... az egy dolog , hogy kulfoldon nem, de a magyarbank nem tudja igy teljesiteni. mellesleg igen az elso hsz jol mondja.
2012. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 angelika4 válasza:
Szia bocsi de ez nem ide vonatkozik, nekem az a problémám, hogy mivel OTP-s vagyok és 2soros a bakszámla számom nem 3 ezért nem akarja elfogadni a bankszámlaszámom mit lehet vele csinálni?:S Nem tudja valaki???
2012. nov. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
utolso 7 szam nulla az OTP nel, csak ezt szinte soha nem irjak ki.
2012. nov. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
bocsi 8 csak elirtam.
2012. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 angelika4 válasza:

Kérjük, adjon meg egy érvényes hitelkártyát vagy betéti kártya száma.

Ezt írja ki... Az probléma lehet, hogy nincs rajta annyi pénz amennyit leakar vonni??

2012. nov. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
pfff mert a krartyaszama kell es nem a szamlaszam... iistenem...
2012. nov. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 angelika4 válasza:
Az mi az a kártyaszám?:S
2012. nov. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
te most szorakozol velem?:D
2012. nov. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!