Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szeretnék bankszámlát nyitni....

Szeretnék bankszámlát nyitni. Mely bakoknál ingyenes? Számlavezetési díj mindenhol van?

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen van.


[link]


Van amikor 0Ft de ahhoz költeni kell és 150k havi jövedelemnek kell jönnie a számlára minden hónapban.

2012. nov. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs mindenhol. pl: AXA bank. Persz ott sem fenékig tejfel az élet, vannak ott is megszorítások ( pl.: rendkívül kevés fiók, nincs ingyenes kp felvét, stb)
2012. nov. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Diákszámlák kondíciói nagyon jók, legtöbb vagy ingyenes vagy nagyon kevés a havi számlavezetési díj és egy csomó szolgáltatás ingyenes (pl. utalás, készpénzfelvétel). Van ahol még hallgatói jogviszony sem kell, pl. CIB bank Cibezz csomagjánál annyi a feltétel, hogy 26 évesnél fiatalabb légy. Én ezt tudom ajánlani, ha még nem vagy 26.

Felnőtt számlákban sajnos nem tudok segíteni, de a bankok honlapjáról elérhetőek a kondíciós listák, azokból tudsz tájékozódni, hogy az egyes szolgáltatások melyik számlacsomagnál mennyibe kerülnek.

2012. nov. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A Gránit Banknál egyelőre csak éves kártyadíjat kell fizetni, ezenkívül minden ingyenes, 4 alkalommal lehet ingyenes KP-t felvenni bármely magyarországi bankautomatából. Egyelőre nem jött ki hirdetmény, hogy januártól áthárítanák a tranzakciós adót.


[link]


Hátránya ugyanaz, mint az AXÁ-nak, nincsenek bankfiókok, de sosem értettem miért fontos, hogy minden utcasarkon legyen, én évek óta Raiffeisenes vagyok és egyszer jártam fiókban, amikor megnyitottam a számlát, minden más interneten intézhető.

2012. nov. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel jelenleg még nincs döntés a jövő évi banki adók mértékéről (tranzakciós adó), egyelőre kivárnék egy kicsit a számlanyitással. De a teljes ingyenességnek valószinűleg lőttek.
2012. nov. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Gránit Bankot én is tudom javasolni, nekem is van ott számlám. Nem tudom jövőre mi lesz, de egyelőre úgy néz ki marad ingyenes.
2012. nov. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. nov. 16. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!