Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Providentnél mitől függ, hogy...

Providentnél mitől függ, hogy ad-e hitelt, és mennyit?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon nagy anyagi problémáim akadtak,szükségem lenne sürgősen 200-250ezer ft-ra.

Más megoldás nincs,így lenéző válaszokat lécci ne.

Mitől függ,hogy adnak-e ennyi hitelt nekem,illetve ,hogy adnak-e?


2012. nov. 10. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ, hogy fizető képesnek itélnek-e. Ha van jövedelmed akkor valószínűleg kapsz.
2012. nov. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudom hogy nem ezt a választ várod, de:

a providentnél magas a kamat és heti törlesztőrészlet van, tehát ez valószínűleg csak tetézné az anyagi gondjaidat.

2012. nov. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag a tanácsadótól függ aki fel keres. Ha van jövedelmed akkor sem biztos hogy kapsz tőlük. Mi nettó 200 ezer havi fizu mellett nem kaptunk, míg egy többgyerekes munkanélküli nő kapott. Szerintem minél szarabb helyzetben vagy annál jobban adnak, viszont ezzel párhuzamosan annál nehezebben fogod tudni visszafizetni. A provi pedig kőkeményen behajt így vagy úgy.
2012. nov. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!