Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal account limit - mi a...

Paypal account limit - mi a teendő? (kérdés lent)

Figyelt kérdés
Nemrég paypal limitelte az accountomat éves befolyó összegkorlátra (630000 ft) hivatkozva. Most elvileg "lift limits" -el kéne élnem, ahol személyazonosságomat igazoló dokumentumokat is be kéne küldenem. Az lenne a kérdésem olyanoktól akik már bekapták ezt, hogy milyen dokumentumokat küldtek be paypalnak? (Kell lakcím, személyi, és valamilyen lakcímet tartalmazó pénzügyi papír, ami lehet villanyszámla stb. Az első kettő nekem megvan, de a bank által adott számlakivonatot valamiért nem fogadták el, telefon/villanyszámlához meg még fiatal vagyok..)(ha valakit érdekel, diablo3-al kerestem majdnem 1m-et 2 hónap alatt.)

#PayPal #limit #Diablo #account limit #éves limit
2012. nov. 11. 19:26
 1/1 anonim válasza:
Nem mostanában lift limiteltem, de úgy emlékszem egy bankszámlakivonatot (aminek a száma regelve volt paypalra) és egy lakcímkártya neves címes oldalát küldtem be.
2012. nov. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!