Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lesz e bármilyen következménye...

Lesz e bármilyen következménye annak, ha az OTP-s számláról havonta szokta levenni a másik bank a törlesztőrészletet és most pár száz forint miatt nem tudták levenni?

Figyelt kérdés

Amikor vettem le pénzt utóljára akkor már észrevettem,hogy lehet,hogy pár száz forint miatt nem tudják majd levenni a törlesztést ,rákérdeztem a hitelező bankra,hogy le tudták e venni,akkor még nem tudták megmondani,de ma ismételt rákérdezésre elmondták,,hogy nem sikerült nekik levenni 10.-én és így 16.-án újra próbálják,megkértek arra,hogy addigra menjek be a számlavezető bankomhoz és ráhagyással hagyjak rajta annyi összeget,hogy ne lehessen mégegyszer ilyen probléma.

Nagyon szégyenlem magam,mert évek óta törlesztem a hitelt,3 hónap múlva le is jár és még sosem volt ilyen,hogy nem hagytam elég pénzt a számlavezető bankomnál és így nem tudta levenni a hitelt nyújtó bank a törlesztést 10.-én.


Rákerülök most bármiféle listára ???


2012. nov. 14. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:

dehogy lesz,max pár forinttal több lesz a következő részleted (bankja válogatja, nem biztos). talán úgy 60ft-tal.:)

Nagyon hosszú idő és procedúra,hogy valakit aki nem fizet khr-re tegyenek pl. Minimum 3 felszólító levél, majd jogászi felszólítás, stb...

2012. nov. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor megnyugszom . :-)
2012. nov. 14. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!