Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Provident ad hitelt, bárlistár...

Tundi79 kérdése:

Provident ad hitelt, bárlistára, gyesen lévő kismamának?

Figyelt kérdés
nem nekem kéne, de elég fontos lenne megtudni, ha esetleg valaki járt már ilyen cipőben, válaszolna.

2012. nov. 14. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Bárlistás és gyeses vagy bárlistás vagy gyeses?

Én úgy tudom gyesre nem adnak hitelt, bár lehet, hogy ilyen alacsonyabb összegű szabadfelhasználásút adnak.

2012. nov. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
úgy tudom, bárlistán van a kismama.., igazábol 50000ft kéne neki de gyorsan. és ezért felmerült a provident!
2012. nov. 14. 17:44
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Ha kell hozzá jövedelemigazolás, akkor valószínűleg nem fog kapni, mert a gyes nem számít jövedelemnek.

De remélem lesz itt valaki aki ezt biztosabban meg tudja mondani neked.

2012. nov. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Semmilyen bank nem ad hitelt segélyre, bar listásoknak meg pláne nem.

Mégis, mit gondolt?

Ha ilyen feltételek mellett kaphatna valaki, akkor kinek NEM adnának? :P

2012. nov. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát igazából ez most egy nagyon rossz helyzett,elromlott a cirkó, és itt a fütés,és ezért kéne.megkért hogy kérdezzek itt rá hátha valaki kapott gyesre hitelt!:(
2012. nov. 14. 18:34
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Férje, anyukája, tesója stb nem tud felvenni helyette vagy kölcsön adni?
2012. nov. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudom manapság minden forint számít,de ez az összeg mégsem tűnik olyan nagynak, nem tud inkább valakitől kölcsönkérni,akinek lényegesen kisebb kamattal fizethetné vissza?
2012. nov. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát sajnos senkitől, se mamma,se papa nincsen van egy, testvér akinek két gyermeke van.ők kizárva.és ezért gondolt erre, a férje,egyenlőre nem tudd az ötletről, ez még csak elméleti sikon van:)
2012. nov. 14. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!