Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » American Express Blue (OTP)...

American Express Blue (OTP) kártyát kaptam és nekem már a régi kártyámhoz tartozik otpdirekt internetes hozzáférés, de ezt a hitelkártyát nem látom a tranzakciók között. Miért nincs regisztrálva?

Figyelt kérdés
Ezt jeleznem kell az OTP felé? Én azt hittem a hitelkártyát is ugyanígy fogom látni.
2012. nov. 20. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden NET csomagos ügyfél kapott hitelkártyát kérés nélkül, én is, hátha elkezdem használni. A legjobb, amit tehetsz vele, hogy kettévágod és elfelejted.
2012. nov. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 okoskatörp ***** válasza:

Azért, mert a hitelkártya külön életet él. Nem a folyószámlád része.


Már többször volt róla itt is szó, a hitelkártya okos használatát meg kell tanulni. Ha jól használod, akkor egy ingyenes pótlólagos pénztartalék, ha rosszul akkor keményen bukhatsz vele. Én nem ellenzem a használatát kategorikusan.

2012. nov. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Ha jól használod, akkor egy ingyenes pótlólagos pénztartalék"


Ha tényleg tartaléknak képzeled akkor nagyon rossz úton jársz, mert abból előbb utóbb kemény hitel lesz, vaskos törlesztővel.

Ha viszont tényleg okosan használja az ember akkor csak nyerhet rajta. Kap visszatérítést plusz egész hónapban a bank pénzét használhatja MIKÖZBEN a saját pénzét FIALTATJA valahol máshol. (Ez nem ugyanaz, mint amikor valaki már a hitelből vásárolgat aztán következő havi fizuból visszanyögi a hitelkártyát... az már egyenes út a lecsúszáshoz ha valaki ott jár.)

2013. dec. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!