Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szeretnék diák bankszámlát...

Totti1993 kérdése:

Szeretnék diák bankszámlát nyitni, az erste és az otp között gondolkozom Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Üdv úgy hallotam h az erste szinte teljesen ingyenes de nincsenek olyan jó megtakaritások mint pl az otp-nél.

De az otp viszont valamivel drágább ás jobbak a megtakaritási lehetöségek kb mennyire van valóság alapja ennek az állitásnak?

köszönöm elöre is a válaszokat



2012. dec. 3. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Az OTP-t javaslom több szempont miatt.

Több a fiók, ahol ügyeidet intézheted, több az ATM automata.

Több kedvezményt ad megtakarításoknál, hiteleknél.

2012. dec. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A sok készpénz felvételt tervezel és kevesebb fizetsz kártyával, akkor az OTP -t, mivel nekik van a legtöbb ATM -ük az országban, amúgy pedig az MKB -t ajánlom.
2012. dec. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
rendben köszi
2012. dec. 5. 15:07
 4/4 anonim ***** válasza:

az MKBnál kell egy bizonyos alapösszeg, amit ráraksz a kártyára (ha jól tudom, kb. 40000.-), nem lehet üres.


bocs az OFFért, amúgy én az OTPről nem hallottam sok jót.

2013. jún. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!