Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valahogy le, illetve vissza...

Valahogy le, illetve vissza lehet ezt cserélni? Bank kártyáról van szó.

Figyelt kérdés
Otp-s számlám van, az első kártyám, visa volt, ez kb. egy éve lejárt, akkor küldtek (tehát nem én választottam)egy másikat, ami 2014 ig érvényes és ez pedig master card. Meg lehet valahogy oldani, hogy újból Visa kártyám legyen, Master Cardot, elég sok helyen nem fogadják el, ahol eddig a Visát használni tudtam.
2012. dec. 5. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj be a bankba, és kérj Visa kártyát. Ott helyben megoldják a problémádat.
2012. dec. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ott helyben valószínűleg nem tudják megoldani, mert kártyát nem tudnak a bankfiókban legyártani, de el tudod indítani a Visa-kártya igénylését.
2012. dec. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez elég kézenfekvő, vicces, hogy pont ez nem jutott eszembe, h bemenjek a bankba. Viszont sajnos az még sokára lesz, hogy oda eljutok, szerintetek, net bankon (otp direkten) keresztül el lehet valahogy intézni?
2012. dec. 5. 20:30
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hol nem fogadják el a Master Cardot?? Nekem is az van és eddig még mindenhol elfogadták,pedig szinte csak azzal fizetek.

A kérdésedre a válasz: Nézd meg a netbankon. Ugy emlékszem,mintha ott is lehetne új kártyát igényelni. Persze fizetned kell érte. :(

2012. dec. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fizetni tudok vele mindenhol én is, csak szoktam játszani online sportfogadásokon, illetve kaszinókban, és a legtöbb helyen, MasterCardról csak befizetni lehet, kifizetést kérni MasterCardra nem. Persze ez nem olyan eget rengető nagy probléma, de jó lenne, ha az esetleges nyereményemet kényelmesen, ahogy eddig a Visára ki tudnám utalni :)
2012. dec. 6. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!