Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi van az OTP Bank online...

Mi van az OTP Bank online banki (internetbank) rendszerével? S mikor lesz jó? Más is tapasztal problémákat?

Figyelt kérdés

2012. dec. 18. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Én simán be tudtam lépni. Utalni nem próbáltam, mert most nem kell sehova.
2012. dec. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én belépni se tudok:

Azonosított üzenetküldés hiba


Technikai okok miatt az internetbank azonosított üzenetküldés funkciója átmenetileg nem elérhető.

Megértését köszönjük!


Lefordítom hivatalos magyarról közember számára érthető magyarra:

Az internetbank felé megadott számra az én esetemben NEM küldi el a belépés engedélyezéséhez szükséges sms-t(benne a kóddal, amit be kell írni a rögtön a belépés után azonnal megjelenő rubrikába), így persze nem enged belépni, és nem tudok utalni sem, meg magát az egyenlegemet se tudom lekérdezni, sőt,a múltbeli utalásaimat se tudom "visszanézni".


Szóval két szék között a pad alá. Nem is nekem kellene annyira igazán,hanem a 65 éves apám lett ilyen internetbank-függő, és most teljesen meg van őrülve emiatt... a bankba bemenni pedig gyűlöl, mert tiszta szívéből utálja, ki nem állhatja az összes bankban dolgozó embert.

2012. dec. 18. 11:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akar bemenni a bankba, attól még telefonon felhívhatja őket.
2012. dec. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!