Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Online tudok bankkártyát...

Online tudok bankkártyát nyitni magamnak vagy mindenképp be kell mennem egy bakba ehhez? Dombornyomott bankkártyát szeretnék nyitni.

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bankkártyát nem lehet nyitni, max számlát, amihez egy kártyát adnak. A dombon nyomott kártya eves díja nagyon magas szokott lenni es magas havi jövedelemhez szoktak kötni.
2012. dec. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja, lemaradt, csak személyesen, a személyazonosságot megfelelő igazolása eseten kapsz.
2012. dec. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor miért hirdetik sok helyen az online számlanyitást ha személyesen kell hozzá az ember? Nekem azért kell dombornyomott mert paypay hoz kell.
2012. dec. 20. 08:59
 4/10 anonim ***** válasza:
A számlanyitás és a kártya igénylés két külön dolog. BankSZÁMLÁT tudsz nyitni online, de a kártya igényléshez be kell menni a bankba. Kártyát csak ott tudsz igényelni, ahol már számlád van.
2012. dec. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bankszámlát kell nyitni, és ehhez lehet majd igényelni a bankkártyát.


Az online számlanyitás azt jelenti, hogy online beírsz mindent, de a végén ott is be kell menni a bankba aláírni a papírokat. (bár valahol olvastam, hogy házhoz is hozzák már)


A bankkártya igénylést sokszor (de nem mindenhol) el lehet végezni netbank-ból is.

De mint mondottam (és mondták előttem is), kártyát csak számlához lehet igényelni!

2012. dec. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A paypalhoz nem feltétlen szükséges dombornyomott kártya.
2012. dec. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták a paypal feltétele a dombornyomott kártya.
2012. dec. 20. 11:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem igaz, elég az olyan nem dombornyomott is, amit

- a PayPal elfogad

- Internetes vásárlásra alkalmas, azaz van rajta CVC kód.

Ez gyakorlatilag már szinte minden kártyára igaz, mert egy-két hónapja elvileg Maestroval is lehet fizetni.

2012. dec. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem nem vásárolni kéne, hanem azért, mert egy ügynökségnél vagyok és hogy kifizessék a pénzemet paypal kell, és többen mondták, hogy dombornyomott kell.
2012. dec. 20. 12:38
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az lényegtelen, hogy nem vásárlásra kell, ha alkalmas az internetes vásárlásra, akkor jó a Paypalhoz. Nekem sima OTP Junior Mastercard van, nem dombornyomott és tudom használni Paypalhoz.
2012. dec. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!