Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal-hoz kérek segítséget!?

Paypal-hoz kérek segítséget!?

Figyelt kérdés
Regisztráltam az oldalra, a bankkártyámat is megadtam, az itthoni banki számlatörténetemet is nézem ahol már levontak 400ft-ot s kaptam kódot is. De hogyan tovább? Elakadtam

2012. dec. 28. 12:20
 1/2 A kérdező kommentje:

Ezt írja ki mikor hozzáadnám a kártyám: "This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card."


De most hozzáadtam ha sikerlüt levonni 400ftot s kódot is kaptam? Hová kell beírnom?

2012. dec. 28. 12:33
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt a help, hol is kell a kódot megadni:


[link]


Ha sikerült és elfogadja, akkor ne foglalkozz a fent említett "hibaüzenettel". Ha levonta a 400 forintot, akkor annak mennie kell.

2012. dec. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!