Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lloyds TSB banknal van szamlam...

Lloyds TSB banknal van szamlam Angliaban, hol tudom magyarorszagon egy osszegben az osszes penzt levenni rola?

Figyelt kérdés
Nalam van a kartyam, igazolni is tudom magam, csak meg sosem csinaltam ilyet, egy nagyobb osszeg van rajta es egyszerre szeretnem kivenni.

2012. dec. 31. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Csak bankautomatából tudsz levenni belőle, ha a kártyával engedélyezték a külföldi készpénzfelvételt.

Egyszerre maximum annyit, amennyi a Lloyds bankos szerződésedben, vagy üzleti feltételeiben engedélyezett.

Csak forintban.


Ha ez nem megfelelő, és van Magyarországon számlád, akkor Lloyds bankos számládról interneten, vagy telefonbankon tudsz ide utaltatni.

Ha lenne Lloyds Bankos csekkfüzeted, akkor azt a lehívandó összegre kitöltve egyes magyar bankokban beszedésre átveszik a csekkedet, de amíg megkapod, annak az átfutási ideje egy hónap is lehet.

2012. dec. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Postán, ha a posta által elfogadott kártyatípusú a kártyád. Ez számodra a legkedvezőbb, mivel az automaták egyszerre csak 100-200e Ft-ot adnak ki (egyre inkább csak 100e Ft egy tranzakció). Esetedben meg a tranzakciós díj magas, mert külföldi kártyahasználó vagy.

Én postán bankkártyával egy tranzakcióval már több millió forintot is le tudtam venni. Ugyanis POS-tranzakciónál a beállított készpénzfelvételi limited és a számlaegyenleged a maximum.

2012. dec. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!