Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP banknál a Junior számla...

OTP banknál a Junior számla teljes megszüntetéséért kell fizetni?

Figyelt kérdés
A számlát tavaly év elején nyitottam, de nem használom ki, ezért megszüntetném. Most vagyok 19 éves.

2013. jan. 6. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van valami tartozásod, akkor azt ki kell fizetni, egyébként nem.
2013. jan. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem, de nekem volt rajta kb. 140 Ft-om, amit majdnem 700 Ft-ért fel is vehettem volna. Inkább lemondtam róla... :)
2013. jan. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pff, na pont ezért is szünetem meg :)Tudomásom szerint nincs tartozásom. Köszi a válaszokat.
2013. jan. 7. 07:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Akár dolgozol, akár diák vagy, előbb-utóbb szükséged lesz folyószámlára. A Junior számlának sok olyan előnye van, amit később még kihasználhatsz! Gondold át, mielőtt megszüntetnéd. Bármelyik OTP fiókban kapsz róla információt.
2013. jan. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Diák vagyok. Körülbelül 5 éve van már K&H folyószámlám, és 2 hónap múlva jár le a kártyám, eddig sose volt velük problémám, de az OTP-nél olyanokért vonnak le amiről azt sem tudom hogy micsoda. Milyen előnyei vannak ami későbbikben hasznos lehet?
2013. jan. 7. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!