Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol/kitől kaphatnék kölcsön...

Hol/kitől kaphatnék kölcsön 500e és 1milló ft között?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok munkanélküli, és még szüleimmel élek együtt.

A kölcsönt tudnám fizetni mivel nyolcan vagyunk egy házban,

és mindenkinek van munkahelye.

Nekem is azért lenne szükségem a kölcsönre hogy el tudjak menni dolgozni(olyan helyre amit szeretek).

Kérlek segítsetek!



2013. jan. 15. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Áruld már el, hogy miért van szükséged egy millára ahhoz, hogy el tudj menni dolgozni??? egyébként nincs az a hitelintézet aki mviszony nélkül szívesen adna kölcsönt egy 18 évesnek..
2013. jan. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Gondolom külföldre szeretnél menni,mert oda tőke kell!Legegyszerűbb és leggyorsabb a Provident!-ők elvileg 350000 Ft-ig adnak.Ha volt már korábban náluk kölcsönötök,akkor még könnyebben adnak és többet is!Bár munkahely szerintem kell oda is!
2013. jan. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Megpróbáltam a második kommentelő tanácsát (Provident), de sajnos ők sem tudtak adni.

Remélem azért más megoldást találok.

2013. jan. 17. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!