Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha az Erste Bank-nál van...

Ha az Erste Bank-nál van lakossági folyószámlám, és nem találom a TeleBank szerződést, amin szerepel az azonosító számsor is, attól igénybe vehetem a NetBank szolgáltatást?

Figyelt kérdés

Végül is Posta Bank, de mégis Erste-től kapom a számla értesítőt.De az mindegy, viszont TeleBank szerződést

nem találok, de a TeleBank PIN kód viszont meg van.

Szóval ha bemegyek egy nagyobb városi postára,

akkor elküldenek ennek hiányában, vagy meg tudják

csinálni így is a NetBank szerződést?


2013. jan. 16. 13:42
 1/5 anonim válasza:
A Posta Bank már eltűnt a történelmi idők homályában, olyan régen megszűnt. Mivel már az Erste bank ügyfele vagy (elég rég), egy Erste fiókban fogják tudni megcsinálni a netbankot. Személyin kívül természetesen nem kell hozzá semmi.
2013. jan. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt nem gondolnám, mert anno valamikor tavaly voltam

egy Erste Bank fiókban eziránt érdeklődi.És azt mondták

hogy ők csak rálátnak a számlára, de a Posta Bank-nál

kell elintézni.Voltam is a legközelebbi városi nagy

postán, csak akkor per pillanat semmilyen okirat nem

volt nálam, ami kellett volna a NetBank-hoz, ezért elnapoltam.

2013. jan. 17. 11:46
 3/5 anonim válasza:

Akkor még egyszer leírom: olyan, hogy Posta Bank, már nem létezik. Ha elsőre rendesen megfogalmaztad volna, akkor tudtam volna segíteni.


Gondolom te a Posta Folyószálára gondolsz. Ha tudod igazolni magad, fognak tudni segíteni, nem kell azonosító, legfeljebb csinálnak egy újat.

2013. jan. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, így vissza olvasva teljesen igazad van.

Posta folyószámla, majd a közel jövőben bemegyek személyesen és megpróbálom elintézni, köszönöm. :)

2013. jan. 19. 17:54
 5/5 anonim válasza:
Semmi gond, örülök, ha tudtam segíteni :)
2013. jan. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!