Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha lejárt a bankkártyám és az...

Ha lejárt a bankkártyám és az újat, amit kaptam nem aktiváltam, normális, hogy még mindig levonják a számlavezetési díjat?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 17:32
 1/4 A kérdező kommentje:
OTP-s számláról van szó.
2009. aug. 30. 17:32
 2/4 anonim ***** válasza:
A számlád él attól függetlenül, hogy használsz hozzá bankkártyát vagy sem, így van számlavezetési díj is. Az új bankkártyát legyártották, rendelkezésedre bocsátották, az egy másik történet, hogy ezt Te akarod használni vagy sem. ezért a kártya előállítási költségét is ráterhelik a bankszámládra.
2009. aug. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is kb. 1 hónappal ezelőtt új bankkártyát kaptam a régi lejárt bankkártyám helyett az OTP-ben...


Nem kellett rajta semmit sem "aktiválni" : átvettem, aláírtam az átvételi elismervényt és KÉSZ!

Ugyanúgy használhatom tovább, mint a régit használtam...

Ha nem használom, az az én magánügyem!

2009. aug. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem nem jött hozzá átvételi, aláírnom sem kellett semmit, sima levélben küldték meg.

Köszi szépen a válaszokat, akkor holnap meg is szüntetem.

2009. aug. 30. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!