Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi lehet a maximum átfutás...

Mennyi lehet a maximum átfutási idő a bankoknál?

Figyelt kérdés

A könyvelő szerint állítólag már 3 napja ki lett nekünk utalva a fizetés, de még mindig nincs rajta. Lehetséges, hogy ilyen sokat késik? Vagy mi lehet az oka?


Kinek milyen volt a leghosszabb átfutási idő? Hallottam olyat, hogy lehetséges 1 hét is..lehetséges?


Köszi :))



2013. jan. 23. 12:14
 1/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy a könyvelő melyik banknál van, és azt sem, hogy milyen a gyűjtőszámla. (Annyit tudok, hogy a Neptun-os gyűjtőszámlán nagyon lassú az utalás.)


Én OTP-s vagyok, Junior kártyám van, PayPass-os! (Nem tudom, hogy ez számít-e valamit?)

2013. jan. 23. 12:26
 2/5 A kérdező kommentje:

Még annyit hozzáfűznék, hogy lehet-e amiatt, mert -90 Ft van a kártyámon? (2-szer kérdeztem le az egyenleget eddig, azaz 2*45 Ft mínusz. Vagyis mínuszba vagyok jelenleg.)

Ez közrejátszhat?

2013. jan. 23. 12:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt inkább a "kiutalva" szó igazi jelentését kellene megfogni. Ha tényleg konkrétan átutalták volna a pénzt, akkor az legkésőbb másnapra ott van. ( Feltéve, hogy mindkét számla belföldi).
2013. jan. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

közben megjött :D

de nem tudom mi tartott 3 napig?

2013. jan. 23. 17:24
 5/5 anonim válasza:
Nekem úgy van, hogy tegnap mindenkinek megjött a fizuja, még akinek ugyanolyan bankkártyája van, mint nekem, annak is.. mikor másik iskolaszövetkezetnél dolgoztam, akkor is késett a fizetésem.. Kicsit felháborító, hogy szükségem van a pénzre mégsincs, meg hogy csak én vagyok ilyen szerencsétlen? xD
2013. nov. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!