Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem lehet belépni a Cib...

Miért nem lehet belépni a Cib Internetbankba?

Figyelt kérdés

Ma nyitottam számlát a CIB-nél minden adat megvolt, de már ott is probléma volt, hogy nem tudtam belépni az Internetbankba. Volt minden: telefonos ügyintézés ahol állítólag aktiválták az Internet bankot, meg kellett adni mindenféle jelszót, de már a végére ott sem engedett belépni. Mondta a bankos csaj, hogy próbáljam meg idehaza a belépést, de itt is "Sikertelen bejelntkezés"-t jelez!

Mi lehet a gond!


Kihagsúlyozom, ott sikerült egyszer ugyebár meg kellett adni a Felhasználói azonosítót minkét helyre, utána meg kellett változtatni a jelszót, elvileg jónak kelene lennie. Ma este aztán letiltott, de újra aktiváltam, DE NEM TUDOK belépni sehogy sem!



2013. jan. 29. 23:53
 1/1 anonim válasza:
Hívd fel a CIB24 nonstop telefonos ügyfélszolgálatot a 06 40 242 242 számon és mond el a problémádat. Én is hasonlóan jártam: mobilon kaptam egy új belépési számkódot, majd utána módosítani kellett a jelszót.
2013. jan. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!