Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy deríthetném ki hogy egy...

Hogy deríthetném ki hogy egy bank ügyfele vagyok-e még a bank tudta nélkül?

Figyelt kérdés
Egyéni vállalkozó voltam és abba hagytam, a vállalkozói számlán semmi pénz nem volt apeh felé minden rendezve. Viszont a számla pörgöt tovább és vontak le összegeket bünti kamatot is rátettek ( nem eget verő összeg kb 35 ezer de nekem az akkor és most is soknak számít) aztán küldtek egy papírt hogyha nem rendezem megszüntetik. Azóta nem jött semmi tőlük. De aggaszt azért kicsit :) Ötletek ?
2013. febr. 4. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindez mikor történt? És mit írtak a papírban, h ha MEDDIG nem rendezed, MIKOR szüntetik meg?
2013. febr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez már egy éve, 30 nap lett volna rendezni és 16.000körüli összeg terhelte akkor.
2013. febr. 5. 07:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk mikor abbahagytad a vállalkozást,akkor illett volna bemenni a bankba és megszüntetni a nem használt számlád,mert az mindaddig él amíg le nem záratod és bizony addig kell havonta zárlati díjjal,számlakezelési költséggel...stb számolnod,amiből komoly tartozás keletkezhet és azt a bank kiadhatja végrehajtónak,akik szintén ráteszik a jutalékuk költségeit és azt behatják tőled.
2013. febr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha bezárták volna, kaptál volna zárókivonatot... De utalj magadnak 500 forintot. Ha visszajön, akkor nincs... :-)
2013. febr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem fizetési felszólítás volt az utolsó levél hanem egy olyan, hogy felmondják 30 napos határidővel a számlaszerződést, és ebben a levélben volt még hogy 16 ezer körüli összeg és hogy ezt a 30 nap alatt próbáljam rendezni plusz egy bekezdés hogy ők ezt 30 nap elteltével lezárják. Ez a levél Majdnem pont egy éve volt. Úgyis az lesz hogy fel kell hívnom őket csak akkor épp azt nyögtem amivel a vállalkozásban átvertek :/ gondoltam hátha tud itt valaki valami konkrétat.
2013. febr. 7. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!