Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Inkasszózták a bankszámlámat,...

Inkasszózták a bankszámlámat, amire csak a családi pótlék érkezett! De a családihoz nem nyulhatott volna hozzá! Most hova forduljak? Vissza fogom kapni a pénzt?

Figyelt kérdés
A bank nem csinált semmit. A végrehajtó sem hajlandó visszaadni a pénzt. Most mit csináljak 4 gyerekkel? Még bérletre sincs pénz, hogy menjenek iskolába? Vissza fogják adni egyáltalán?
2013. febr. 5. 01:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem kaptam egy forint családit sem, de még mindíg -68.000 Ft. tartozás van a számlámon. :(
2013. febr. 5. 01:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, hogy nem vehették volna el a családi pótlékot. Menj a családvédelmi szolgálathoz. Ott van ingyenes ügyvéd.
2013. febr. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem fogod visszakapni a pénzt,mert az inkasszónál nem nézik,hogy mi érkezik a számlára. A bank nem tehet semmit. Jobban mondva annyit,hogy az egész összeget így sem vehetik el. Nem tudom melyik banknál vagy,de decemberben nekünk is inkasszózta az önkormányzat a számlákat,viszont nem vette le az összes pénzt,de le sem tudtam venni a többit,ami rajt maradt. Pedig levehette volna az egész összeget,mert volt rajt bőven pénz. Felhívtam a bankot és elmondták,hogy a beérkező pénznek,csak valahány %-át vonhatják le. A többi pénzt,ami a számlán maradt,azt ha bemegyek a bankban,akkor ott letudom venni.
2013. febr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!