Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal credit card regisztrálá...

Paypal credit card regisztrálás segítség?

Figyelt kérdés

Bank accountot sikeresen hozzá adtam, de amikor credit cardot akarom hozzá adni akkor ezt írja:

"This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card."

Maestro-t kártyát akarok regisztrálni.



2013. febr. 6. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a baj. A maestro az nem jo. Visa, vagy mastercard kell. De Magyarországról a VISA a nyerő. A mastercarddal megvágnak rendesen, mert valami külön adót fizetsz vele Európában. Szóval dombornyomásos VISA kell.
2013. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A paypal már rég elfogadja a Maestrot is, szóval ez nem lehet gond. A kártyán lévő név megegyezik a paypalon megadott névvel?
2013. febr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát csak a vezeték meg a keresztnév van fordítva mert hát angol oldal úgy gondoltam..... :D

de ezt már nem lehet megváltoztatni. most mit csináljak :S de béna vagyok S:

2013. febr. 6. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!