Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Folyószámlahitel-igénylés...

Folyószámlahitel-igénylés átfutási ideje?

Figyelt kérdés

Ma(csütörtök) igényeltem folyószámlahitelt a neten(OTP Direct).

Elfogadták és aztirják a végén, hogy a következő munkanapon(péntek) küldik ki a levelet ha az elbíráláson átesik a hiteligénylésem!

Ezt nekem alákell irnom és nekik visszaküldeni!

Kérdésem az lenne, hogy ebből mikor lesz tapasztalható dolog, magyarán mikor tudom hitelem felhasználni, leghamarabb hétfőn? :S



2013. febr. 7. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha bemesz a bankba, fel ora mulva tudod, hogy megkapod e a keretet, vagy sem es ha megkapod, akkor azonnal hozza is fersz. Az, hogy ok penteken postazzak a levelet, nem azt jelenti, hogy te meg is kapod penteken, lesz az hetfo is. Aztan meg neked is vissza kell postazni, az megint ido, szoval valahol a jovo het kozepen esetleg.
2013. febr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Holnap be is megyek az egyik bankfiókba, csak azért szerettem volna Directről, mert nem városban lakom és ugy könyebb lett volna, de gazad van, jobb személyesen!
2013. febr. 7. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!